Evde Yapabileceğiniz 9 Farklı Aksesuar

Blogolik Yazar tarafından 18 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Evde Yapabileceğiniz 9 Farklı Aksesuar

Birçok kişi bazı bozulan veya kırılan ürünleri atmadan onlardan çok daha farklı ürünler çıkarmaktadır. Bu şekilde hem eski ürününüzü kullanmış olacak hem de yeni birşey üretmiş olacaksanız. Oldukça faydalı olan bu teknikler ile birçok kişinin ilgisini çekeceksiniz.

Bu aksesuarlardan bir tanesi lambanıza saracağınız gazete kağıdı olmaktadır. Bu gazete kağıdı ile lambanız daha az ışık verecek ve bu şekilde çok pratik bir şekilde gece lambanız olacaktır. Bunların dışında çoğu ev hanımı evde kendileri takı yapmaktadır. Dışarıdan boncuk ve misina alarak onları birleştirip, çeşitli tasarımlarda bileklikler, kolyeler ve küpeler yapmaktadırlar. Evde yapabileceğiniz 9 farklı aksesuar ürünleri bu şekilde çok fazla çeşitlendirilebilir. Bunlardan farklı bir tanesi ise, kırtasiyelerden alacağınız renkli kağıtlar ile abajurunuzun farklı renklerde ışık vermesini sağlayabilirsiniz. Oldukça pratik olan bu yöntem aynı zamanda oldukça hoş görünmektedir.

Bu yöntemler çok çeşitlendirilebilir ve oldukça popülerdir. Bu nedenle birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Kırılan veya bozulan hiç bir eşyanızı atmadan, onları nasıl daha verimli kullanacağınızın yollarını bulabilirsiniz. Bu şekilde çok daha faydalı eşyalar oluşturabilirsiniz. Çoğu kişi kağıtlardan kestiği motifler sayesinde duvarını oldukça çeşitlendirmektedir. Bu kağıtları duvarına yapıştırarak ve onları farklı renklere boyayarak çok güzel görünümler elde edilmektedir. Sizde bu yöntemleri kullanarak evinizin daha farklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde gelen arkadaşlarınız da hayran kalacak, çok hoşlarına gidecektir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Evde Yapabileceğiniz 9 Farklı Aksesuar" bu yazı 18 Ekim 2016 tarihinde saat 01:08 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 95 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)