Europe Universalis IV Yeni Bir DLC’ye Kavuşuyor

Blogolik Yazar tarafından 22 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır.

Europe Universalis IV ile ilgili yaşanan son gelişmeler, oyun için yeni bir DLC’nin çıkış yapacağını gösteriyor.

Oyuncuları devasa büyüklükte savaşlara götüren Europa Universalis IV tek oyunculu ve çok oyunculu yapısı ile strateji severleri bir araya getiriyor. Şu sıralar Steam Sonbahar indirimleri kapsamında 59.00 TL yerine yüzde 75 indirim ile 14.75 TL’ye satılan yapım 11 Aralık’ta yeni bir genişleme paketi alacak. Yeni paket ile oyunculara daha geniş bir içerik sunulacak. Oyuncular yeni paket ile ülkelerinde bulunan azınlıkları uzak kolonilere yerlere taşıyacak ve yeni bir oluşum oluşturacaklar. Oyuncular artık din adamlarını da bazı görevlere atayabilecekler.

İspanya, Endülüs ve Kuzey Afrika ülkeleri için yeni misyonlar ve hedefler paket ile karşımıza çıkacak. Deniz bölgelerinde korsan uluslara karşı savaşabilecek ve onları yok etmeye çalışacağız. Oyuncular donanmalarına liderlik etmek için bir amiral gemisi tayin edebilecek, filolarının savaş ve ticaret gücünü artırabilecekler.

20 benzersiz piyade birimi de oyuncuların beğenisine sunulacak. 21 farklı ulus için 34 farklı yeni gemi modeli de karşımıza çıkacak yenilikler arasında yer alacak. Böylece oyunun çok daha zengin bir içeriğe sahip olacağını söyleyebiliriz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Europe Universalis IV Yeni Bir DLC’ye Kavuşuyor" bu yazı 22 Kasım 2018 tarihinde saat 18:20 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)