Etrafınızda ki veya uzaktaki pokestopları kolayca bulmak ve rota çizmek

Blogolik Yazar tarafından 2 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Etrafınızda ki veya uzaktaki pokestopları kolayca bulmak ve rota çizmek
Her dakika Pokemon ile ilgili detaylar artıyor. Kullanıcıların da aynı zaman da her dakika artması olası bir durum haline gelmiştir. Bir haber okuyup sizde ne olduğunu merak edip bu oyunu indirenlerdenseniz eğer bu oyunu oynarken birkaç taktik ve bilmeniz gereken bazı belli başlı kurallar vardır. Oyunun Türkiye’de kullanılmaması için durdurulmuş olması ve aynı zaman da oyun içerisinde virüs bulunuyor olması da yasal kullanımının olmamasından dolayıdır. Pokemon Go indirmenin en kola yolu telefonunuzun yüksek bir özelliğinin olmasıdır.

Aynı zaman da bu yüksek model telefona indirirken özellikle iPhone telefonlarda geçerli olacak bir diğer özellik ise telefonunuzun Türkiye bağlantılı olduğunun ayarlarını değiştirmek ile telefonunuza yüklemeniz oldukça kolaydır. Etrafınızdaki veya Uzaktaki Poke stopları Kolayca Bulmak ve Rota Çizmek için yapmanız gereken ilk adım Kendi rotanızı oluşturmak bu aşamadan sonrasında haritada gösterilen mavi çubuk olarak gözüken bu noktalardan birine yaklaştığınız zaman poke stop ta çıkan görseli parmağınız ile çevirdikten sonrasında çeşitli ödüller kazanmanız mümkündür.

Poke stop ödülleri içerisinde en çok kullanıcılar tarafından ihtiyaç olan poke stoplar vardır. Poke stoplar Pokemon yakalayabilmek için kullanılması ile birlikte aynı zaman da oyun içerisin de hayati önem taşımaktadır. Pokemon go oyunu milyonlarca kullanıcısı tarafından oynanma ve indirilmiş rekorları kırmaya devam ediyor. Son günlerde insanlar başka oyun oynamadan sadece Pokemon Go ile günlerini geçiriyorlar. Pokemonlar yakaladığınız an itibari ile kendilerine ait olan güç ile belli olmakla beraber bir şekilde gelmektedir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Etrafınızda ki veya uzaktaki pokestopları kolayca bulmak ve rota çizmek" bu yazı 2 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:34 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 80 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)