Essential Ortalığı Karıştıracak Bir Projeyle Geliyor

Blogolik Yazar tarafından 9 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Essential, akıllı telefon yapıları ile ilgili yeni bir çözüm buldu.

Üreticiler çentik ya da çerçeveleri ortadan kaldırmak için kızaklı yapı, çıkarılabilir Pop-up kamera ya da ekran deliği gibi çözümler üretiyor. Essential’ın ürettiği çözüm ise bunların çok ilerisinde.

İddiaya göre ön kamera ve diğer sensörler telefondaki ekranının altına yerleştirilecek. Fotoğraf çekileceği esnada bu bölüm kısmen saydamlaşarak ışığın geçişine izin verecek. Anlayacağınız ön kamera sadece gerektiğinde ortaya çıkacak.

Bununla ilgili bir benzer teknoloji üzerinde Samsung zaten çalışmalar yürütüyor. Kaynağa göre Essential da yine görünmez bu selfie kamerayı OLED ekranların altına yerleştirmek için yoğun çaba sarf ediyor. Telefonun çıkışının ise 2019’un sonunu bulacağı gelen haberler arasında. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Essential Ortalığı Karıştıracak Bir Projeyle Geliyor" bu yazı 9 Şubat 2019 tarihinde saat 09:47 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)