Eskişehir Ek İş İlanları

Blogolik Yazar tarafından 15 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

Eskişehir Ek İş İlanları

Eskişehir ve çevre ilçelerdeki yapılabilecek ek işler ile aile bütçenize katkı yapabilir ve boş zamanlarınızı kazançlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ek iş imkânları sunan internet siteleri ve gazete ilanlarının yanı sıra İş-kur aracılığı ile yapılabilecek iş başvuruları da mevcut. Bir öğrenci kenti olarak nitelendirilebilecek kapasitede bir şehir olan Eskişehir,  haraketli yaşam tarzı ve hiç bitmeyen ve günün her saati hizmet veren eğlence ve yeme içme mekânları ile tam bir iş kapısı olarak karşımızda duruyor.

Eğitim durumuna göre yapılabilecek ek işler okul olmadığı saatlerde kazanç sağlamanıza ve aile bütçenize katkıda bulunmanıza olanak sunabilir. Yalnızca öğrenciler için değil,  farklı iş kalemlerinde çalışan kişiler de bu iş olanaklarından faydalanabilir ve kazançlı bir gelir elde edebilirler. Bunun için aranılan personellerin sergilendiği Ek iş ilanları internet sitelerini,  Eskişehir’de bulunan Sakarya,  Anadolu Ve 2 Eylül gibi gazetelerin eleman aranılan seri ilan sayfalarını takip etmenizin yanı sıra işletmelerin önlerine astıkları ilanlar ile de bu işlere başvurmak mümkün hale geliyor.

Bazı ek işler başvuranlardan bilgi,  belge ve diploma gibi gereksinimler isterken bazı işletmeler ise buna ihtiyaç duymadan başvuran kişileri istihdam edebiliyor. Örnek verilecek olursa Taksicilik bir ek iş olarak yapılacaksa muhakkak ki işe başvuran kişilerin ehliyetlerinin olması gerekiyor fakat yine bir ek iş olarak değerlendirilecek temizlik,  komi veya garsonluk gibi işlerde ise bir belge ibra edilmesine gerek duyulmuyor.

2 sene önce yazılmıştır.
"Eskişehir Ek İş İlanları" bu yazı 15 Nisan 2017 tarihinde saat 12:32 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 52 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)