Eski Telefondan Veri Nasıl Aktarılır?

Blogolik Yazar tarafından 16 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Eski Telefondan Veri Nasıl Aktarılır?

Birçok yeni telefon alan kişi eski telefonda bulunan verileri yeni telefonuna nasıl kopyalayacağının çaresini aramaktadır. Bu durum oldukça basittir. Fakat bu tek bir şekilde mümkün olmaktadır. Eski telefonunuzun da akıllı olması gerekir. Bu şekilde daha kolay veri aktarımı yapılabilmektedir. Özelliklerde iPhone cihazlarda bu işlem oldukça kısa sürmektedir. iTunes denilen program yardımıyla eski telefonunuzdaki verileri öncelikle bilgisayarınıza kopyalarsınız, ardından yeni cihazı bu bilgisayara takıp eş zamanla seçeneğine tıklarsanız eski telefonda olan bilgileriniz kısa sürede yeni telefonunuza eksiksiz bir biçimde aktarılacaktır.

Eğer yeni telefonunuz iPhone değil de farklı bir markaysa, yine buna benzer bir sistem uygulanmaktadır. Google drive hesabına benze bir hesap açıp eski telefonunuzda bulunan bütün bilgileri bu açtığınız internet adresine yüklemelisiniz. Ardından yeni aldığınız telefondan internete girerek bu site içersin den bilgilerinizi tekrar indirip aynı şekilde telefonunuzu kullanabilirsiniz. Bu işlem biraz daha uzun sürmektedir ve biraz yorucu olmaktadır. Başka çaresi olmayan işlemin en sağlıklı yolu budur. Rehberinizde bulunan numaralı bile kolaylıkla yedekleyebilecek siniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Eski Telefondan Veri Nasıl Aktarılır?" bu yazı 16 Eylül 2016 tarihinde saat 21:33 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 92 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)