Escobar: Kayıp Cennet Film Fragmanı İzle

denizli tarafından 28 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Escobar: Kayıp Cennet Fragmanı İzle

Türkiye’de 26 Haziran 2015 tarihinde vizyona giren ve baş rollerini Benicio Del Toro, Josh Hutcherson, Claudia Traisac paylaştığı ve yönetmenliğini Andrea Di Stefano yaptığı Escobar: Kayıp Cennet adlı filmde 2 kardeşin hayatlarını baştan kurmak ve mutlu bir yaşam sürmek için Kolombiya’ya yerleşmesi ve içlerinden bir tanesinin mafya babasının yiğenine aşık olması ile başlayan macera ve romantik anıları anlatılıyor.

Escobar: Kayıp Cennet Film Konusu
Genç sörf eğitmeni olan Nick ve onun abisi hayallerinin peşinden gitmek için ülkelerinden ayrılırlar.Kanada’dan ayrılarak bu hayallerini gerçekleştirmek ve daha iyi bir hayat yaşamak için Kolombiya’ya gelirler. Burada küçük bir kasabaya yerleşen Nick ve abisi hayatlarına devam etmektedir. bu süre zarfında genç bir kız ile tanışan Nick kısa sürede kalbini bu kıza kaptıracaktır, Maria adlı bu kız yoksullara yardım etmeye çalışmaktadır yalnız Maria’nın ailesi suç şebekesi şeklinde olduğundan Nick’i zor günler beklemektedir.2 Saat Sürecek olan bu gerilim ve romantik sahneler ile dolu filmi sıkılmadan izleyebilirsiniz.

Escobar: Kayıp Cennet Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Escobar: Kayıp Cennet Film Fragmanı İzle" bu yazı 28 Haziran 2015 tarihinde saat 18:53 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 84 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)