Ertuğrul 1890 Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 17 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Ertuğrul 1890 Film Fragmanı izle
Türkiye’de 25 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Ertuğrul 1890 filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Masaaki Uchino , Kenan Ece , Shiori Kutsuna , Alican Yücesoy , Uğur Polat paylaştığı ve yönetmenliğini Mitsutoshi Tanaka yaptığı Ertuğrul 1890 adlı filmde Japonya ve Türkiye’nin ikili ilişkileri ve tarihten olaylar anlatılıyor. 2 saat sürecek olan bu dram aksiyon tarzında ki filmi 25 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Ertuğrul 1890 Film Konusu
Japonya ve Türkiye’nin ikili ilişkilerine büyük katkı sağlayacak olan bu filmde bir tarihi olay anlatılacak. Bu olayda Japon-Türk ortak yapımı “Ertuğrul 1890” filmiyle beyaz perdeye yansayacak. 1890 yılında Japon sularında batan Osmanlı fırkateyni Ertuğrul’un hazin hikayesi ve Japonlar’ın gemi mürettebatını kurtarma çabaları ile 1985’te Tahran’da Saddam Hüseyin tehdidiyle mahsur kalan 215 Japon vatandaşının, Turgut Özal’ın talimatıyla THY tarafından İran-Irak savaşından kurtarılmasının çarpıcı öyküsünü kurgusal bir senaryoyla anlatılacak. Hem tarih hemde aksiyon bu güzel filmde sizi bekliyor. Biletinizi almak için acele edin! Filmi izledikten sonra düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Ertuğrul 1890 Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Ertuğrul 1890 Film Fragmanı izle" bu yazı 17 Aralık 2015 tarihinde saat 01:13 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 145 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)