Epic Pek Çok Oyunu Daha Ücretsiz Hale Getirdi

Blogolik Yazar tarafından 2 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Epic Store üzerinde ücretsiz oyun fırsatları devam ediyor. Pek çok oyun daha ücretsiz oldu.

Birçok yeni oyun ile oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanan Epic Games oyunculara 3 oyunu ücretsiz sundu.

Epic Games Store’dan ücretsiz oyun fırsatı!
Epic Games, yeni yılla birlikte oyunculara büyük bir hediye verdiğini açıkladı. Aynı anda 3 tane oyunu ücretsiz olarak sunduğunu açıklayan Epic Games, platformuna yeni oyunları da eklemeye devam ediyor.

Epic Games’in ücretsiz olarak sunduğu oyunlar Darksiders Warmastered Edition, Darksiders II Deathinitive Edition ve Steep olarak açıklandı. Mahşerin 4 atlısının konu edildiği oyun serisi Darksiders aksiyon RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Ubisoft tarafından hazırlanan Steep oyunu ise arkadaşlarınızla ya da tek başınıza keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak bir spor oyunu. Oyun severler oyunlara 9 Ocak günü saat 19:00 ‘a kadar ücretsiz olarak erişebilecekler. Ücretsiz bir Epic hesabı açmanız yararlanabilmeniz için yeterli. Bu fırsatı kaçırmayın!

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Epic Pek Çok Oyunu Daha Ücretsiz Hale Getirdi" bu yazı 2 Ocak 2020 tarihinde saat 21:48 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)