Epic Games Bu Kez de The Witness’ı Ücretsiz Yapıyor

Blogolik Yazar tarafından 22 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Dünyanın önde gelen sanal mağazalarından biri olmayı başaran Epic Games, önümüzdeki günlerde The Witness’ı ücretsiz olarak verecek.

Steam’de 59.00 TL olarak satılmaya devam edilen The Witness, oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Tek oyunculu bir hikâye oynanışına sahip olan yapım birinci şahıs kamera açılarına sahip olarak oynanıyor. Kendine has bir açık dünyaya sahip olan oyunda rengarenk içerikler eşliğinde birbirinden farklı bulmacaları çözmeye çalışacak ve ilerleyeceğiz.

Aksiyon ve gerilimden uzak bir atmosfere sahip olan yapımda oyuncular birbirinden farklı bulmacaları çözecek, bilmeceler ile eğlenceli zaman geçirecekler. 15 farklı dil desteğinin yer aldığı oyunda zengin bir içerik karşımıza çıkmıştı. Hem konsol hem de bilgisayar platformunda oldukça başarılı satışlara imza atan yapım küçük bir adayı konu alacak. Oyuncular bu adada kendilerine verilen görevleri yerine getirmek için ter dökecekler. Epic Games bu hamlesiyle dikkatleri daha da çekmeyi başarmış gibi gözüküyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Epic Games Bu Kez de The Witness’ı Ücretsiz Yapıyor" bu yazı 22 Mart 2019 tarihinde saat 19:16 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)