Enjoy 20 Plus Telefonunun Özellikleri Paylaşıldı

Blogolik Yazar tarafından 11 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yeni Huawei Enjoy 20 Plus akıllı telefonunun teknik özellikleri belirlendi. İşte telefona dair son gelişmeler…

Raporlara göre, Huawei Enjoy 20 Plus gücünü MediaTek‘in 5G Dimensity 800 işlemcisinden alacak. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürülen OPPO A92s‘te bu yonga setinden yararlanıyordu. Ancak, Huawei‘nin bu telefonunda neden kendi işlemcisi 5G Dimensity 800‘ü kullanmadığı ise epey tartışma konusu oldu. Her neyse.. Başka bir detaya geçecek olursak Enjoy 20 Plus, 2400 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip, 60Hz‘lik yenileme hızını destekleyen LCD bir ekran ile karşımıza çıkacak. Ne yazık ki, Enjoy 20 Plus‘ın ekran boyutu ve tasarımı hakkında ise henüz resmi bir bilgi yok.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Huawei Enjoy 10 Plus pop-up kamera ile karşımıza çıkmıştı. Ancak şirketin Enjoy 20 modelinde de bu kamera tasarımını kullanıp kullanmayacağı henüz netlik kazanmadı. Zamanla belli olacaktır diye düşünüyoruz. Buna ek olarak kesinleşen özelliklerden biri de Enjyoy 20 Plus‘un kamerası oldu. Huawei, bu cihazında 16 megapiksel çözünürlüğe ve Sony IMX471 sensörüne sahip bir ön kameraya yer verecek. Ayrıca arka kamerada ise dörtlü yapılandırmaya sahip 48 megapiksel Sony IMX586 sensörü bulunacak.

Diğer teknik özelliklere değinecek olursak, Enjoy 20 Plus , LPDDR4X ile desteklenen 6 ve 8GB RAM seçenekleri ile karşımıza çıkacak. Ayrıca dahili hafızanın da en az 128GB olması bekleniyor. Buna ek olarak şirket bu telefonda bir günü rahatlıkla çıkarmanızı sağlayacak 4.200mAh‘lik bir pile yer verecek. Ürünün genel itibariyle orta üst segmente hitap edeceğini söyleyebiliriz.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Enjoy 20 Plus Telefonunun Özellikleri Paylaşıldı" bu yazı 11 Mayıs 2020 tarihinde saat 22:40 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)