En Kolay Pokemon Nasıl Yakalanır?

Blogolik Yazar tarafından 21 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

En Kolay Pokemon Nasıl Yakalanır?

Siz değerli okurlarımıza bugün ki yazımız da pokemon go oyunundan bahsetmek istiyorum. Pokemon go oyunu dünya da genel olarak yani yani oynanmaya başlanan bir oyun. Macera oyunlarını sevenlerimiz ve macera tutkunlarımız için oynanması ve denenmesi gereken pokemon go oyunu bizler için hem yorucu hem de oyuna bizleri kattığı için hem sanal olmasına rağmen oyunun içerisinde bizlerin de olması sebebiyle gerçekçi oyunlarımız arasında yer almaktadır. Pokemon go oyunu Türkiye de şu an da yavaş yavaş oynanmaya başlanan bir oyun olduğu için oyun hakkında bildiklerimizi sizlere aktarmak istiyorum. Pokemon go oyununu oynamak istiyorsanız ilk yapmanız gereken Android telefonlarımızdan ve İOS işlemcili telefonlarımızın mağaza uygulamaları bölümünden oyunu indirmek.

Pokemon go oyununu indirdikten sonra sizlere oyun hakkında bilgi verilmesi bakımından oyunun başında oyunun içeriği hakkında bilgi veren kılavuz karşımıza çıkmaktadır. Bu kılavuz da sizlere pokemon go oyunu ile ilgili bilmeniz ve yapmanız gerekenler hakkında bilgiler sunulmakta ve sizler bu bilgilerden faydalanabilmektesiniz. Pokemon go oyununda En Kolay Pokemon Nasıl Yakalanır? diye soracak olursanız ise pokemon go oyununda harita şeklinde bir rehber bulunmakta ve bu haritaların belirli bölgelerin de pokemonlar bulunmaktadır. Pokemon go oyununda pokemonlarımızı yakalamak için kameralarımızı açtıktan sonra pokemonlarımızı yakalamak adına bizlere verilen topu hakla içinde bulunan pokemonlara isabetli atışlar yaparak pokemonlarımızı yakalayıp pokemonlardan bol kazançlar sağlayabilirsiniz. Sizlere güzel ve başarılı pokemon go oyunu oynamanızı diliyor bol bol eğlenmenizi ümit ediyorum.

3 sene önce yazılmıştır.
"En Kolay Pokemon Nasıl Yakalanır?" bu yazı 21 Temmuz 2016 tarihinde saat 00:53 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 73 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)