En İyi Kamera Hangi Telefonda

Blogolik Yazar tarafından 30 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır.

En İyi Kamera Hangi Telefonda
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte günümüzde bir çok yeni telefon markası piyasaya çıkıyor.Akıllı telefonlar artık birbirinden özel ve özellikleri ile hepsi ayrı bir sanat eseri gibi adeta. Sizlerde en iyi telefona sahip olabilmek için istediğiniz en iyi özellikleri aramaktasınız. Bir çok  kişininde en çok aradığı özelliklerden bir tanesi kamera özelliğidir. Sizlerde en iyi kameraya sahip telefona sahip olabilmek için hangi telefonun kamerası daha iyi merak ediyor olabilirsiniz. Sizin için hazırlamış olduğumuz yazımızda bu merakınızı gidermeye çalışacağız.

Akıllı telefonlar ile bir çok işinizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz örneği bir bankacılık işleminizi bankaya gitmeden telefonunuz ile çok kısa bir sürede yapabiliyorsunuz. Hem zaman hem de yorulmadan oturduğunuz yerden yapabilmeniz güzel bir şey. Peki ya fotoğraf ve video çekimlerinde neler yapabilirsiniz ? merak ediyor musunuz.  Ultra HD hatta 4K fotoğraflar ve videolar çekebileceğinizi biliyor muydunuz? Kamera konusunda bildiğiniz gibi bu işin devi Sony, bir çok başarısı bulunmaktadır bu alada.

  • iPhone 6/6S: Bu yıla damgasını vuran en iyi telefonlardan bir tanesidir. Fotoğraf çekme tutkunlarına hitap eden telefon kaliteli fotoğraf çekiyor.
  • Samsung S6 : Samsung markasının en iyi telefonlarından bir tanesi olan s6 modeli  ilk demir kılıflı telefonu diyebiliriz, kamera özelliği de iphone modelinden sonra tercih edilebilir.
4 sene önce yazılmıştır.
"En İyi Kamera Hangi Telefonda" bu yazı 30 Ocak 2016 tarihinde saat 16:49 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 197 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)