En İyi Fermuar Ekran Kilidi Uygulamaları

Blogolik Yazar tarafından 18 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

En İyi Fermuar Ekran Kilidi Uygulamaları

Ekran kilidi kullanmak telefonunuzun gereksiz uygulamaları açmasını ve yanlışlıkla birilerini aramanıza engel olmaya yaramakta ve oldukça kullanışlı gerekli bir uygulamadır.Yeni güncellemeler ile birlikte ekran kilitleri daha popüler hale getirilmiş ve çizgiler ile belirlediğiniz desenleri çizerek bu kilidi kaldırabiliyorsunuz. Bu işlevi yapmak için daha modern ve güzel bir özellik olan fermuar ekran kilidi uygulamasını sizlere tanıtmak istiyorum.

Adı size farklı gelebilir ama yapılan işlem tıpkı fermuar açıp kapatmaya benzediği için bu isim bu uygulama için uygun seçim olmuş. Çoğu telefonda kullanabilen bu uygulama ile birlikte ekran kilidini açmak için yapacağınız el hareketleri ile fermuarı açıp kapatabilirsiniz.

Bu uygulamalar tamamen ücretsiz olduğundan istediğiniz zaman kullanabilir istemediğiniz zaman ayarlara girerek pasif hale getirebilirsiniz.Google play markete girerek birbirinden özel fermuar ekran kilidi uygulaması indirebilirsiniz. Sizler için bir kaç uygulama inceledik sizlerde diğer uygulamalar için google playde arama yaparak diğer çeşitlerine ulaşabilirsiniz :
Teddy BearTeddy BearElmas
ElmasTürkiye Bayrak
Türkiye BayrakPirate
Pirate

5 sene önce yazılmıştır.
"En İyi Fermuar Ekran Kilidi Uygulamaları" bu yazı 18 Ekim 2015 tarihinde saat 23:57 sularında "Uygulamalar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 123 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)