En İyi Facebook Sayfa Beğendirme Yöntemleri

Blogolik Yazar tarafından 18 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

En İyi Facebook Sayfa Beğendirme Yöntemleri
Facebook sayfanız var ama istediğiniz beğeni sayısına ulaşamıyorsanız ve bunu nasıl yükseltirim diye merak ediyorsanız konumuzu okumaya devam edin. Facebook sayfanızı nasıl daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz bu konuda sizlere bir kaç öneride bulunacağım ve zamanla daha fazla ziyaretçiye ulaşabileceksiniz.Bunun için yapmanız gerekenleri açıkılıyoruz.

1-Kaliteli sayfa paylaşımları yapın
öncelikle yapmanız gerekenlerin en başında paylaştığınız şeylerin kaliteli olması ve geniş bir kitleye hitap etmesi gerekiyor. Bunu beğenmeyenin makinesi bozulsun, gördüysen beğen vs gibi paylaşımlar beğeni oranını artırsa da insanların sayfanızı beğenmekten vazgeçmesine sebep olur o yüzden kaliteli paylaşımlar üretmeye önem gösterin.Paylaştığınız şeyin öncelikle kendiniz beğenmelisiniz örneğin çok güldüğünüz bir fıkrayı, resmi paylaşarak herkesin de beğenmesini saplayabilirsiniz.

2-Blogunuzda facebook beğen kutusuna yer verin
Web sitelerinize yada bloglarınıza facebook beğen kutusuna yer vermelisiniz bu sayede sitenize giren kişilerin sayfanızı takip etmesini sağlayabilirsiniz.

3-Paylaş butonlarını eklemeyi unutmayın
Blogunuza paylaş butonu ekleyerek beğeni artırmak için paylaş butonunu da kullanabilirsiniz.Bu yaptığınız yazınızın ve sayfanızın başka kişiler tarafından da görülmesine olanak sağlayacaktır.

4-Aktif olun
Aktif olarak sayfanızda paylaşımlar yapmanız ve popülerliğinizi artırmanız gerekiyor. Facebook bildiğiniz gibi her paylaşımı kullanıcılara iletmiyor ve kısıtlama koyuyor sürekli paylaşım yaparsanız daha çok kitleye ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"En İyi Facebook Sayfa Beğendirme Yöntemleri" bu yazı 18 Ekim 2015 tarihinde saat 23:55 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 110 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)