En Fazla Satan PlayStation 4 Oyunu Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 28 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

En çok satan PlayStation 4 oyununun hangisi olduğu açıklandı. İşte o oyun!

Sony cephesinden yapılan açıklamaya göre The Last of Us Part II sadece bakın sadece ilk 3 günde 4 milyondan fazla satmayı başarmış. Koronavirüse rağmen bu satış rakamının bu kadar yüksek olması ise herkesi şaşırttı. PlayStation 4’ün en çok satan oyunları arasında yine aynı sürede Marvel’s Spider-Man 3.3 milyon ve çıktığı yıl yılın oyunu olan God of War (2018) ise 3.1 milyon adet satabilmişti. Kaldı ki o zamanlar böyle bir salgın durumu söz konusu değildi.

Oyun dünyasını ikiye bölen The Last of Us Part II, özellikle PlayStation 4 sahiplerinin mutlaka ama mutlaka oynaması gereken bir oyun olmuş diyebiliriz. Grafikleri, animasyonları ve konusu ile The Last of Us markasına yakışır bir iş çıkaran Naughty Dog‘u da buradan tebrik ederiz. İlerleyen süreçte yeni başarılara da imza atacağını düşünüyoruz.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"En Fazla Satan PlayStation 4 Oyunu Belli Oldu" bu yazı 28 Haziran 2020 tarihinde saat 22:35 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)