En Fazla Satan Katlanabilir Akıllı Telefon Hangisi? Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 15 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır.

Katlanabilir akıllı telefon furyası 2019 yılında hayatımıza girdi. Peki katlanabilir akıllı telefonlar arasında en fazla hangisi sattı dersiniz?

Katlanabilir telefonlar 2019 yılında Galaxy Fold ve Huawei Mate X ile gecikmeli de olsa hayatımıza girmişti. 2020’nin başlarında koronavirüs salgınına rağmen yeni katlanabilir telefonlarını tanıtan firmaların, maalesef ki yüksek fiyatlardan dolayı pek satış gerçekleştiremeceği düşünülüyordu. Bugün açıklanan verilere ile en çok satan katlanabilir telefon modeli belli oldu.

DSCC‘nin araştırmasına göre; 2020 yılında en iyi çıkış yapan akıllı telefon, 1.400 dolarlık satış fiyatı ile segmentinin en uygun fiyatlısı olan Galaxy Z Flip modeli oldu. Türkiye’de de en uygun fiyata satılan (uygun dediğimiz de 14.499 TL) Galaxy Z Flip, fiyatı düşük tutmak adına donanımdan tavizler vermişti. Ancak bu modelin çok yakında iyileştirmiş özelliklere sahip olan 5G’li sürümü de gelecek. Muhtemelen 5G’li sürümü de 1.500 dolar bandında olacak. Bu bağlamda 5G desteğine sahip sürümün ilgi görmesi bekleniyor.

2 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"En Fazla Satan Katlanabilir Akıllı Telefon Hangisi? Belli Oldu" bu yazı 15 Temmuz 2020 tarihinde saat 22:15 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)