En Düşük ve 0 Faizli Kredi Veren Bankalar (Sıfır faizli kredi)

Blogolik Yazar tarafından 18 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır.

En Düşük ve 0 Faizli Kredi Veren Bankalar (Sıfır faizli kredi)

Türkiye genelinde çiftçiye, esnafa, sanatkara, emekliye ve işçiye kısaca her sektör ya da mesleğe faizsiz kredi veren bankalar vardır. Son yıllarda çiftçiye 30 bin lira veren ve 100 bin lira faizsiz, KOSGEB esnafa 40 bin hibe ederek ve 100 bin TL 0 faizli kredi desteği kolayca verilmiştir. Şu an ülkemizde esnafa 40 bin lira faizsiz kredi verilmeye devam edilmektedir.

Hangi bankalar sıfır faizsiz kredi veriyor?

Türkiye Finans katılım bankası bunlardan birisi. Ziraat katılım bankası Ziraat bankasının katılım fonu olarak da kurmuş olduğu bankada ihtiyaç finansman 10.000 TL kullanacak olanların 24 ay her ay eşit şekilde 502,73 TL ödemesi gerekmektedir. Sıfır faizli kredi veren bankalar arasında bir tercih yaparken, dikkat edilmesi gereken hususlar ise her ne kadar kredi faizsiz de olsa dahi bilinmedik kalemler için tarafınızdan tahsil edilebilecek olan çeşitli masrafları sorgulamakta fayda var. Krediyi kullanacağınız zamanlar tarafınızdan tahsis edilecek olan dosya masrafları kredi sigortası ve algısını sormalı bütün masraflarla birlikte ne kadar ödeme yapılacağı çok iyi bilinmelidir.

3 sene önce yazılmıştır.
"En Düşük ve 0 Faizli Kredi Veren Bankalar (Sıfır faizli kredi)" bu yazı 18 Temmuz 2017 tarihinde saat 18:37 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 50 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)