EMUI 9 Stabil Performansı ve Yeni Özellikleriyle Dikkat Çekecek

Blogolik Yazar tarafından 29 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

EMUI arayüzünün yeni sürümü, sahip olacağı özellikler ve stabil performansı ile taktir toplayacağa benziyor.

EMUI 9 sürümü ilk olarak IFA 2018’de tanıtıldı. Yeni EMUI sürümünün gözler önüne serilmesinin üzerinde çok geçmeden alt bölümde sıraladığımız telefonlar için EMUI 9 beta sürümü yayınlandı:
Huawei Mate 10
Huawei Mate 10 Porsche Design
Huawei Mate 10 Pro
Huawei Mate RS Porsche Design
Huawei P20
Huawei P20 Pro
Honor 10
Honor V10
Honor Play

Huawei EMUI ile gelecek olan yenilikler:

Mate 20 ve Mate 20 Pro’nun tanıtılmasının ardından Huawei’in EMUI 9’u eski modellerde bir an önce buluşturacaktır. Selefine göre çok daha iyi bir performans ortaya koyacak EMUI 9’da Dijital sıhhat uygulaması, yenilenen bildirim paneli, GPU Turbo 2.0 ve yeni ekran jestleri getirecek. Yeni sürümün sürpriz ve işlevsel özellikler de getireceğini biliyoruz. Bunlardan biri şirkete yakın kaynaklarca gün yüzüne çıkarıldı. Aynı zamanda yeni bir acil durum çağrısı teknolojsii de EMUI 9 ile birlikte kullanıcılara sunulacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"EMUI 9 Stabil Performansı ve Yeni Özellikleriyle Dikkat Çekecek" bu yazı 29 Eylül 2018 tarihinde saat 19:46 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 15 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)