EMUI 10’un Kullanıcı Sayısı Açıklandı

Blogolik Yazar tarafından 25 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Huawei tarafından hazırlanan arayüz EMUI 10’un kullanıcı sayısına yönelik olarak açıklama geldi.

Huawei’nin ilk olarak 2012 yılında piyasaya sürdüğü ve her geçen gün geliştirdiği EMUI arayüzü, yapılan açıklamalara göre son sürümü ile milyonlara ulaştı. Hem Huawei, hemde Honor cihazlarının arayüzü olarak karşımıza çıkan ve birçok insanın beğenisini kazanmış olan Emotion UI 10, henüz iki ay önce 50 milyon cihazda kurulu idi. Aradan geçen iki ayın sonunda ise iki katına, tam 100 milyon cihazda aktif olarak çalışan EMUI 10, bu gidişle çok daha büyük kitlelere ulaşacak gibi gözüküyor.

Android 10 ile birlikte gerek performans anlamında, gerekse görsellik anlamında harika işler başaran EMUI 10, kullanıcılara da birçok rahatlık sunuyor. Karanlık Mod, GPU Turbo ve gelişmiş güvenlik ayarlarının yanı sıra, uygulamalar tarafında da geliştirmeler ve düzenlemeler bulunan EMUI 10, Google ile anlaşamayan Huawei’nin kendi hizmetlerini de kendinde barındırıyor. Bu sayede kendi ayakları üzerinde durmayı başaran Huawei, birçok cihazına da EMUI‘nın bu sürümünü sunuyor. İlerleyen süreçte de bu durumun devam edeceğini söyleyebiliriz.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"EMUI 10’un Kullanıcı Sayısı Açıklandı" bu yazı 25 Mart 2020 tarihinde saat 14:37 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)