Empire of Sin İçin Duyuru Geldi

Blogolik Yazar tarafından 21 Ağustos 2019 tarihinde yazılmıştır.

Empire of Sin oyununa dair duyuru yapıldı. Böylece merak edilen pek çok soru cevabını buldu.

PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için bugün duyurulan Empire of Sin Steam’de sergilenmeye de başlandı. Romero Games tarafından geliştirilmekte olan yapım tek oyunculu bir hikâye oynanışına sahip olarak 2020 yılında piyasaya sürülecek. İçki yasağının olduğu 1920’li yıllara gideceğimiz oyunda Chicago kentini yakından görme ve tanıma şansı elde edeceğiz. Acımasız yeraltı suç dünyasına giriş yapacağımız oyunda gerilim en üst seviyede karşımıza çıkacak.

Kendi suç imparatorluğumuzu yönetmeye çalışacağımız oyunda para ve alkolünde dahil olduğu 4 farklı kaynağa sahip olacağız. Oyuncular dilerlerse yanlarına adam alabilecek ve imparatorluklarını güçlendirebilecekler. Yanımıza aldığımız müttefikleri ilerleyen anlarda geliştirerek onlara farklı özellikler kazandırabileceğiz.

Oyun içerisinde şehri ele geçirmek için çaba sarf edecek ve şehirdeki en güçlü imparatorluğa sahip olmaya çalışacağız. Artık gözler oyunun çıkış tarihine çevrildi.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Empire of Sin İçin Duyuru Geldi" bu yazı 21 Ağustos 2019 tarihinde saat 13:40 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)