Elma Sirkesi İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 5 Aralık 2017 tarihinde yazılmıştır.

Elma Sirkesi İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Kişilerin en hassas olan yerlerinden birisi de ciltleridir. Cilt temizliği oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Bu nedenle de kimyasal olmayan doğal ürünler tercih edilmektedir. Bunlardan birisi de elma sirkesidir.

Cilt Bakımı İçin Elma Sirkesi Nasıl Kullanılmalıdır?

Elma sirkesi ile cilt bakımı yapılacağı zaman bu karışım tamamen elma sirkesinden oluşmamalıdır. Cilt bakımı yapmak için bir kap içerisine yarısı su yarısı elma sirkesi olacak şekilde bir karışım yapılmalıdır. Karışımın hazırlanmasının ardından bir pamuk yardımı ile cilde sürülmelidir. Bu karışım cilt üzerinde yaklaşık iki dakika kadar bekletilmelidir. İki dakikanın sonunda cilt ılık su ile durulanmalıdır. Elma sirkesi ile yapılan cilt bakımları akşam yapılmalıdır. Bunun nedeni ise cildin güneş ışınlarına karşı hassaslaşmasıdır.

2 sene önce yazılmıştır.
"Elma Sirkesi İle Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?" bu yazı 5 Aralık 2017 tarihinde saat 01:28 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 30 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)