Elma İle Zayıflamak Mümkün Mü?

Blogolik Yazar tarafından 1 Eylül 2017 tarihinde yazılmıştır.

Elma İle Zayıflamak Mümkün Mü?

Elma diyeti ile zayıflayanlar her geçen gün çoğalıyor. Elma hem tok tutmasıyla hem de metabolizmayı hızlandırma özelliği ile diyet için uygun bir meyvedir. Yeşil elmalar vücuttan toksin atma özelliği ve yağ yakıcı özelliği ile zayıflamaya yardımcı oluyor. Bu diyet ile gün içerisinde istediğiniz kadar elma yiyebiliyor ve dilerseniz yanında su ve yeşil çay ile zayıflama işlemini hızlandırabiliyor sunuz. Elmanın sağladığı tokluk hissi içeriğinde bulunan lifler aracılığıyla olur. Bu sayede yemek yenmiş kadar tok tutacak ve yemek yeme isteğinizi ortadan kaldıracaktır. Hızlı kilo verdiren elma ile zayıflama programı sonrası, diyet programlarına bir süre daha devam etmek doğru olacaktır. Aksi takdirde hızlı verilen kilolar hızlı bir şekilde geri alınabilir.

Elmanın başlıca özelliklerinden yağ yakma ve tok tutma özelliğinin yanı sıra cildi güzelleştirmeye destek veren yanı da ön plandadır. Bunun yanı sıra elma kalbi güçlendirerek kalp hastalıklarına karşı koruyucu etki sağlar. Birçok diyet uzmanının araştırması sonucu ortaya çıkan elma diyeti hızlı kilo verdiren bir diyettir. Diyetin kolaylığı ve hayatınızın işleyişini engellememesi beğenilen özelliklerinden bir tanesidir. Sınır olmaması ve tok tutması ile insanlar mutlu bir şekilde zayıflayabiliyor. Elmayı sade yeme diyetlerinin yanı sıra yapılan elma çayı ya da elma suyu ile de zayıflayabilmek mümkündür. Elmanın birçok çeşidi ile diyet listeleri düzenlenmiştir.

Diyete başlandığında sabah kahvaltısında kepekli ya da esmer ekmek ve light peynir eşliğinde şekersiz çay ile öğünü tamamlayabilir ve sonrasında acıktıkça elma yiyerek açlığınızı bastırabilirsiniz. Gün içerisinde 1 ve 1.5 kiloya kadar elma yiyebilirsiniz. Sadece sabah kahvaltısında yemeyeceğiniz elma gün içerisinde hem vücuda gerekli besin öğelerini sağlar hem de zayıflamanıza yardımcı olur.

3 sene önce yazılmıştır.
"Elma İle Zayıflamak Mümkün Mü?" bu yazı 1 Eylül 2017 tarihinde saat 11:06 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 45 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)