Elektronik Bilet

Blogolik Yazar tarafından 1 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Elektronik Bilet

Dünyada teknoloji gün geçtikçe hızlı bir şekilde yeni boyutlara ulaşıyor diyebiliriz. Elektrikli araba, süper akıllı telefonlar, son teknoloji ile donatılmış robotlar vs. İnsanlığa sunulan yeni bir uygulama ise elektronik bilet. Ülkemizde hemen hemen her şeyi internet ortamında yapabilmekteyiz. Toplum olarak birazda meraklı olduğumuzdan yeni çıkan bir ürün, gıda gibi günlük ihtiyaçlarımız olan objeleri kullanmaktan geri kalmıyoruz.

Elektronik bilet hayatımızı kolaylaştıran, vakit kaybını ortadan kaldıran, daha iyi hizmet almamıza olanak sağlayan bir sistem. Özellikle Futbol müsabakalarında uygulanan bu sistem , ilk başlarda zor gibi gözükse de ilerleyen günlerde çok basit ve kullanışlı olduğu fark edilmiştir. Elektronik bilet hem zamandan tasarruf hem de kağıt israfının önüne geçmek için çok faydalı bir sistem. İlerleyen zamanlarda bir çok sektörde elektronik bilet uygulamasını göreceğimizden hiç kuşkum yok. Uçak bileti, hastane randevusu, araç muayene istasyonları ve birçok kurum ve kuruluşlarda bu uygulamaya yer verilecektir. Elektronik biletin faydaları olduğu gibi dezavantajları da olacaktır. Kişisel bilgilerin çok iyi ve üst düzey bir sistemle korunması gerekmektedir. Aksi takdirde kötü niyetli kişilerin eline ulaşması durumunda zor durumda kalabiliriz.

Sonuç olarak hayatımızı kolaylaştıran elektronik bilet ve buna benzer halen kullanımda olan ve ilerleyen zamanlarda kullanıma açılacak olan birçok yenilikçi uygulamalarla hayatımızı kolaylaştıracak ve yaşam standartlarımızı daha üst seviyelere taşıyabileceğiz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Elektronik Bilet" bu yazı 1 Haziran 2016 tarihinde saat 20:44 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 39 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)