Electrolux Ankara Servisi

denizli tarafından 5 Ağustos 2013 tarihinde yazılmıştır.

 

Servis hizmetlerinde insanların beklentileri çok yüksek oluyor ve sektördeki her firma bu beklentilere en iyi şekilde cevap veremiyor. Electrolux Servisleri firması olarak bu sektördeki en iyi işlerin altında bizim imzamız vardır çünkü bizim hedefimiz eksikleri tamamlamak ve sektörün vazgeçilmez ismi olmaktır. Yalnızca servis sektöründe değil, farklı sektörlerde de insanlar bazı şeylerin karşılığını almak ister ve bu konuda da oldukça haklıdırlar.

Electrolux Servis Ankara firması 10 yılı aşkın süredir bu hedef doğrultusunda ilerliyor ve sürekli olarak kendini geliştiriyor. Sahip olduğunuz markanın kıymetini bilmelisiniz çünkü gerçekten çok dayanıklı ürünlere sahip bir marka ve bizler bu markaya oldukça fazla güveniyoruz.

İstanbul ve ilçelerde en hızlı şekilde servis hizmeti sunan firmamıza hafta sonu da ulaşmanız mümkündür çünkü bizler aldığımız telefonlarda genellikle bu sorun ile karşılaşıyoruz. Müşterilerimiz hafta sonlarının zehir olmasını istemiyorlar bu yüzden ürünlerin anında onarılmasını talep ediyorlar ve bizler de firma olarak bu talebe kısa sürede cevap verdik, hafta sonları da çalışmaya başladık. Çalışanlarımız esnek çalışma saatlerine kısa sürede ayak uydurdular ve onlar da bu çalışma temposundan oldukça memnun görünüyorlar. Sürekli olarak kendini geliştiren ve eğitimlerini aksatmayan personelimiz ile birlikte kaliteli işçilik sunmaya ve ürünlerinizin bakımlarını en iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz. 444 1 494 ile bizlere ulaşarak talebinizi belirtmeniz servis hizmeti almanız için yeterli olacaktır.

6 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Electrolux Ankara Servisi" bu yazı 5 Ağustos 2013 tarihinde saat 12:13 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 412 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)