Elazığ Ek İş İlanları

Blogolik Yazar tarafından 2 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

Elazığ Ek İş İlanları

Elazığ’da evlere işveren, kayıt dışı iş gücünü istihdam etmek için ve onların da üretime katkıda bulunmalarına destek olmak için ek iş olarak evlere iş yaptıran firmalar vardır. Bu firmalara ulaşabilmek için Elazığ Ek iş İlanları sayfasını takip etmeniz yeterlidir.

Ev hanımları, öğrenciler, özel nedenlerden dolayı bir iş yerine gidip çalışma imkânı olmayan herkes için evlerinde üretim sağlayabilmeleri için bir yol vardır. Yetenek ve ilgi alanınız doğrultusunda bulabileceğiniz evde ek iş olanakları ile üretim sağlayabilirsiniz. Para kazanmak isteyen, boş durmayı sevmeyen, aile bütçesini düşünen herkes çalışıp gelir elde edebilir. Evlere verilen işler yapması hiç de zor olmayan işlerdir. Hemen hemen herkesin yapabileceği, teknik alt yapısı hakkında bilgi edindikten sonra rahatlıkla yapılabilecek işlerdir. Bunlardan bazıları şunlardır.

– Kurdele işi ve nakış yapmak

– Ahşap boyama tekniği ile aksesuar yapımı

– Seramik boyama

– Kutu katlama

– Kalem montajı

– Ev yemekleri, sarma, mantı yapma

– Kokulu taş, kokulu sabun ve kokulu mum imalatı ve paketlemesi

– Nikâh ve bebek şekeri yapımı

4 sene önce yazılmıştır.
"Elazığ Ek İş İlanları" bu yazı 2 Aralık 2016 tarihinde saat 03:14 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 72 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)