EFSANE OYUN KONSOLU ATARI GERİ DÖNÜYOR

Blogolik Yazar tarafından 24 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

EFSANE OYUN KONSOLU ATARI GERİ DÖNÜYOR

Çocukluğunu 90’lı yıllarda yaşamış olanların çok yakından tanıdığı ATARI oyun konsolu, yeniden doğup yeniden herkesin favori oyun konsolu olmaya hazırlanıyor.

 

Atari CEO’su Frederic Chesnais, E3 2017’de yaptığı açıklamaya göre, ATARI, geçmişteki popülerliğini tekrar yakalamak amacıyla yeni bir konsol üzerinde çalışıyor. E3 2017 etkinliğinde yayınlanan 22 saniyelik video ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ATARI, videodan da açıkça anlaşılabileceği üzere, ünlü 2600 modelini, günümüz şartlarına uygun şekilde yeniden tasarlayacak. Bahsi geçen videoda yeni ürünün ismi hakkında bilgi paylaşılmadı ancak videonun yayınlandığı sitenin ismi AtariBox olduğu için, ürünün adının da AtariBox olacağı şeklinde dedikodular yayılmaya başladı.

İşte E3’te yayınlanan o video:

https://www.youtube.com/watch?v=5WNsmCpdhhY

Son borsa verilerine göre ATARI firması, finansal sorunları geride bırakmış gibi gözüküyor. Şuan XBOX ve PlayStation gibi dev markalarla mücadele etmesi zor gibi gözükse de ATARI gelecek yıllarda tekrar eski popülaritesini yakalar belki de.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"EFSANE OYUN KONSOLU ATARI GERİ DÖNÜYOR" bu yazı 24 Ocak 2018 tarihinde saat 00:03 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 16 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)