Duvarlar Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Blogolik Yazar tarafından 15 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Duvarlar Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Duvar temizliği yapılır iken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır bunlardan birincisi kullanacağınız temizlik maddesinin duvarlara zarar verip vermediği ikincisi ise duvardaki leke izinin tam olarak nasıl doğru bir şekilde çıkartılacağı.

Duvar Temizliği Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki dikkat edilmesi gerekenleri belirledikten sonra eğer imkanınız var ise silme işlemini gerçekleştireceğiniz odada buhar oluşturmak, ister buhar makinesi ile isterseniz derin bir kova da sıcak su ile bir iki saat odanın kapısını kapalı tutarak kirlerin yüzeye çıkmasını sağlayabilirsiniz. bu işlemi gerçekleştirdikten sonra sıcak su içerisine( Arap sabunu, yüzey temizleyici, Toz deterjan) gibi temizlik maddelerini kullanarak silme işlemini gerçekleştirip ardından sirkeli su ile durulama işlemi yapıp temiz ve kuru bir bez ile kurulayıp işlemi tamamlayabilirsiniz.

1 sene önce yazılmıştır.
"Duvarlar Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler" bu yazı 15 Ocak 2018 tarihinde saat 12:18 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 21 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)