Dünyayı Kasıp Kavuran Oyun: Pokemon Go

Blogolik Yazar tarafından 3 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Dünyayı Kasıp Kavuran Oyun: Pokemon Go

Son zamanların en popüler oyunu olma özelliğini taşıyan Pokemon Go oyunu sayesinde sokaklarda çok sayıda kişiyi görmek mümkün olmaya başladı. Akıllı cep telefonlarına Pokemon Go oyununu indiren milyonlarca kişi cep telefonlarının kamerasını ve konum özelliklerini kullanarak Pokemon yakalamaya çalışıyorlar.

2 hafta önce bir jenerasyonu etkisi altına almış anime Pokemon’un oyunu Pokemon GO yayınlandı. Oyun ilk olarak sadece yeni Zelanda ve Avustralya’da oynanabiliyordu. Takip eden haftada oyunun Avrupa ve Amerika serverları da açıldı. Bu serverlar açılmadan önce de kullanıcılar oyunu yeni Zelanda veya Avustralya serverları üzerinden oynayabiliyordu. Talep arttıkça, insanların Pokemon Go’ya bağımlılıkları arttıkça oyun geliştiricisi farklı ülke ve bölgeler için server çalışmalarına başladı.

2 sene önce yazılmıştır.
"Dünyayı Kasıp Kavuran Oyun: Pokemon Go" bu yazı 3 Eylül 2016 tarihinde saat 13:26 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 57 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)