Dünyanın En Güzel Kadınları

Blogolik Yazar tarafından 17 Ekim 2017 tarihinde yazılmıştır.

Dünyanın En Güzel Kadınları

Herkesin güzel bulduğu ve hayran olduğu biri elbette vardır. Güzellik kavramı her ne kadar göreceli olsa da çoğu insanın güzel anlayışı benzerlik gösterebilmektedir. Uzun boy, minik burunlar, renkli ve iri gözler, dolgun dudaklar, bakımlı saçlar bir bayanın güzelliğini ön plana çıkarmaktadır. Genellikle dünya güzelleri ünlü sanatçılar, sinema oyuncuları, mankenler arasından seçilmektedir. İşte dünyanın en güzel kadınları;

Miranda Keer

Miranda Kerr özellikle gamzeli güzeller arasında yerini almaktadır. Gamzesi aynı zamanda ona sevimli bir hava katmaktadır. Avustralyalı manken Miranda Kerr 1983 doğumlu, genç güzellerdendir.

Kate Upton

Dudağının üzerindeki minik beni ile farklı bir güzelliği olan Kate Upton 1992 doğumludur. 15 yaşındayken modellik yapmaya başlayan ünlü yıldız AskMen’in yaptığı bir yarışmada “en çekici kadın” unvanını almıştır.

Mila Kunis

              Başarılı oyunculuğu ile akıllarda iz bırakan güzellerden biri olan Mila Kulis henüz 15 yaşındayken oyunculuk eğitimleri almaya başlayan başarılı bir oyuncudur.

 Adriana Lima

Güzellikle bütünleşen isimlerden biri de Adriana Lima’dır. Ünlü manken güzelliği ile pek çok hayranını büyülemektedir.

 Katy Perry

Kendine özgü tarzıyla her zaman kendinden söz ettirmeyi başaran ünlü isimlerden biri olan Katty Perry özellikle keskin mavi gözleri ile hayranlarını büyülemektedir.

Candice Swanepoel

Sarışın güzeller arasında yer alan Candice Swanepoel henüz 15 yaşındayken keşfedilmiş mankenler arasında yer almaktadır. 16 yaşındayken 5 bin Euro’dan fazla kazançlar elde ettiği bilinmektedir.

2 sene önce yazılmıştır.
"Dünyanın En Güzel Kadınları" bu yazı 17 Ekim 2017 tarihinde saat 00:57 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 96 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)