Dragon Age: Inquisition Game of the Year Edition çıkış tarihi

denizli tarafından 1 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

BioWare tarafından geliştirilen, Electronic Arts tarafından ise yayımcılığı yapılan Dragon Age: Inquisition, geçtiğimiz yıl raflardaki yerini almış idi. Yılın en iyi oyunuseçilen yapıt için, Game of the Year sürümü yani Dragon Age: Inquisition Game of the Year Edition için geliştirici ekip çalışmalarına başlamıştı.

Bugün ise BioWare firması, bu sürüm için çıkış tarihini sonunda açıkladı. Dragon Age: Inquisition Game of the Year Edition, 6 Ekim tarihinde piyasada olacak. Bu sürüm Dragon Age: Inquisition ile; Jaws of Hakkon, The Descent, Trespasser, Deluxe Upgrade, Spoils of the Avvar ve Spoils of the Qunariisimli ek paketleri içerecek.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasada olacak olan Dragon Age: Inquisition Game of the Year Edition için henüz fiyatlandırma yapılmadı.

110

5 sene önce yazılmıştır.
"Dragon Age: Inquisition Game of the Year Edition çıkış tarihi" bu yazı 1 Ekim 2015 tarihinde saat 22:09 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 76 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)