Dosya Transferinin Kolay Yolu: Snapdrop

Blogolik Yazar tarafından 11 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Dosya Transferinin Kolay Yolu: Snapdrop

Snapdrop uygulaması internet üzerinden kolaylıkla dosya gönderimi sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile birlikte kullanıcılar oldukça kolay bir şekilde dosya transferi yapıp başkalarından dosya alabilmektedirler. Günümüzde mail adreslerinin dosya transferi için belli bir kota uygulaması nedeni ile belli bir boyuttaki dosya transferleri gerçekleşmemektedir. Bu noktada snapdrop uygulaması devreye girerek boyutu ne olursa olsun tüm dosyaların transferini sağlayarak kullanıcılara derin bir nefes aldırmıştır. Dosya transferi günlük bir çok işimiz için oldukça önemlidir.

Kullanıcıların dosya transferi yapabilmeleri için öncelikle snapdrop uygulamasının bulunduğu internet sitesine giriş yapılır. Siteye giriş yaptıktan sonra paylaşım yapılacak diğer cihaz içinde aynı siteye giriş yapılır. Her iki cihazdan da internet sitesine giriş yapıldığında cihazlar ekranda görülecektir. Kullanıcılar görülen cihazlar içerisinde hangi cihaza dosya transferi yapmak istiyorlarsa o cihaz üzerine tıklayarak seçtikleri dosya ya da dosyaları seçip gönderebilirler. Uygulamanın kullanımı ile birlikte flash bellek kullanımı da bir o kadar azalmıştır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Dosya Transferinin Kolay Yolu: Snapdrop" bu yazı 11 Eylül 2016 tarihinde saat 13:34 sularında "Programlar,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 75 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)