Dizüstü Bilgisayar Isınma Sorunu Çözümü

Blogolik Yazar tarafından 4 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır.

Dizüstü Bilgisayar Isınma Sorunu Çözümü
Bilgisayar ısınma sorunu çözümleri, laptop ısınma problemi çözümü, laptop ısınma sorunu çözüm, laptop ısınma sorunu nasıl çözülür

Dizüstü bilgisayarlarınızda başınıza en çok gelen sorunlardan bir tanesi de bilgisayarın aşırı ısınmasıdır hatta bu durumlarda bilgisayarınızı  sıcaklığından dolayı bıraktığınızda olur. Bu durum bazen üretimden bazende fan eksikliğinden yada fan bozulmasından kaynaklanabilir.

Yine bilgisayarınızın fazla ısınmasının sebeplerinden bir tanesi de kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunlardır. Bunların başında bilgisayarı çok uzun süre kapatmadan kullanmak ve fanın olduğu kısımları havasız bırakmak gelmektedir. Bilgisayarınızın ısınması bir bakımda size bağlı olduğundan bunu en aza indirmek için bir kaç uygulama yapabilirsiniz bunların başında fanın mümkün olduğunda hava almasını sağlamak ve ara ara soğumasını sağlamak, bunun için soğuk bir alanda olmasını sağlayabilirsiniz yada bilgisayar altı için soğutucu alabilirsiniz.

Bir diğer yapmanız gerekende ara ara bilgisayarınıza bakım yapmak ve fan bölgesini temizlemek. Yine dikkat etmeniz gerekenler başında bilgisayarınızı temiz ortamlarda kullanmak ve üzerine bir şey dökülmesini önlemek olmalıdır.

 

5 sene önce yazılmıştır.
"Dizüstü Bilgisayar Isınma Sorunu Çözümü" bu yazı 4 Mart 2016 tarihinde saat 23:43 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 96 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)