Disksiz Xbox One S İçin Geri Sayım Başladı

Blogolik Yazar tarafından 15 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Xbox One S’in disksiz sürümü çıkış yapıyor. İşte habere ilişkin detaylar…

WinFuture sitesine göre sadece dijital oyunları çalıştıracak olan konsol 7 Mayıs tarihinde çıkış yapacak ve Microsoft’un en büyük oyunlarından üçü bu konsola yüklü şekilde gelecek. Disksiz Xbox One S sürümünü çalıştırır çalıştırmaz Minecraft, Forza Horizon 3 ve Sea of Thieves oyunlarına girebileceksiniz. Aynı zamanda yeni konsoldan ekran görüntüleri de paylaşıldı.

Konsolun Mayıs ayında çıkacağı söylenirken, resmi duyurunun da 16 Nisan 2019 tarihinde yapılması bekleniyor. Bu sistemde tek bir kablosuz kontrolcü yer alacak ve standart 1TB hard disk ile gelecek. Ayrıca mağaza satış fiyatının da 260 dolar olacağı tahmin ediliyor.

Mevcut Xbox One S sürümleri şu anda Türkiye’de yaklaşık 2000 TL bandında satılıyor fakat değişen dolar kuruyla fiyatlar da bir türlü sabit hale gelmedi. Konsolun 1500 TL’den başlayan fiyatlarla satılması beklenmekte.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Disksiz Xbox One S İçin Geri Sayım Başladı" bu yazı 15 Nisan 2019 tarihinde saat 23:50 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)