Disgaea Kısıtlı Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu

Blogolik Yazar tarafından 27 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Sevilen oyunlardan Disgaea, kısa bir süre için ücretsiz hale geldi. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Rol oyunu olarak keyifle oynanmaya devam eden Disgaea tek oyunculu olarak oynanmaya devam ediyor. Yoğun görsel efektler ile oynanan yapımda 40’ın üzerinde eşsiz karakter yer alıyor. Maksimum seviyelere kadar ilerleyebileceğimiz oyunda üst seviye savaş animasyonları eşliğinde benzersiz karakter ile mücadele edeceğiz. Oyuncular seçtikleri karakterleri geliştirerek daha etkili bir hale getirebilecekler.

Şu sıralar yüzde 70 indirimle bilgisayar oyuncularına satılmaya devam edilen Disgaea Steam topluluk sayfası üzerinden ücretsiz hafta sonunu duyurdu. Yapılan duyuruya göre yapım 28 Temmuz’a kadar Steam’de oynaması ücretsiz olmuş. Dileyen bilgisayar oyuncuları şuandan itibaren oyunu Steam üzerinde ücretsiz olarak oynayabilir ve yüzde 70 indirimle 24.00 TL yerine 7.20 TL’ye satın alabilirler. Belirtilen indirim 30 Temmuz’a kadar geçerli olacak.

Oyun içerisinde Türkçe dil seçeneği yer almazken, yapım Steam’de oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10/8/7
İşlemci: Intel Core2 Duo 2.60 GHz
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce 9500 GT, ATI/AMD Radeon HD 5450 (OpenGL 3.0)
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Onboard

Oyunun sistem gereksinimlerinin de bir hayli uygun olduğunu söyleyebiliriz.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Disgaea Kısıtlı Bir Süreliğine Ücretsiz Oldu" bu yazı 27 Temmuz 2019 tarihinde saat 17:27 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)