DiRT Rally 2’nin Deneme Sürümü Aktif Oldu

Blogolik Yazar tarafından 4 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

DiRT Rally 2.0 için konsollara özel deneme sürümü çıktı.

Geliştiriciliğini Codemasters Racing’in yaptığı DiRT serisinin yeni oyunu DiRT Rally 2.0’ın ücretsiz deneme sürümü yayınlandı. DiRT Rally 2.0, 26 Şubat 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülmüştü.

Oyunun deneme sürümü ise sadece PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde mevcut. Oyunun deneme sürümünde oyuncuların 10 farklı araca ve 2 farklı yarış moduna erişimleri olacak. Oyunda bulunan araçlar; Volkswagen, Audi, Peugeot, Renault, Ford, Subaru, MINI Cooper S, DS21 ve Lancia Fulvia HF. Yarış modları ise ; geleneksel rally modu ile Rallycross modu.

Özelleştirme seçeneği ise erişilebilir durumda. Oyunun tam sürümünde ise 50’nin üzerinde araç bulunuyor. Deneme sürümde oyuncular 10 aracı deneyimleyip sonrasında tam sürümü seçtikleri taktirde 40 aracı da kullanabilecek.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"DiRT Rally 2’nin Deneme Sürümü Aktif Oldu" bu yazı 4 Kasım 2019 tarihinde saat 23:21 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 23 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)