Dirt Rally 2.0 İçin İlk Güncellemeye Hazır Mısınız?

Blogolik Yazar tarafından 26 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Popüler yarış oyunu serilerinden DiRT’e şimdi Rally 2.0 oyunu da dahil oldu. Oyun için ilk güncelleme paylaşılıyor.

RaceNet aracılığıyla girilen My Team modunda da online bağlantı konusunda geliştirmeler yapılırken, multiplayerde yaşanan bağlantı sorunları düzeltiliyor. DiRT Rally 2.0’de genel stabilite düzeltmeleri yapılacak ve tüm yarış modlarındaki yapay zeka daha iyi hale gelecek. Aynı zamanda My Team de optimize edilecek.

Codemasters henüz AA sorunları hakkında bilgi vermedi ve bu durum hem AMD, hem de Nvidia ekran kartlarında karşımıza çıkıyordu. Dolayısıyla ilk yama yayınlandıktan sonra biz de detaylı bir performans analizi yapabiliriz.

Hem kozmetik, hem teknik değişiklikler yapılan güncelleme DiRT Rally 2.0’nin ilk gün yaması olacak. Codemasters’ın DiRT serisinin son oyunu olan DiRT Rally 2.0, özellikle yeni eklenen Rallycross moduyla dikkat çeken bir oyundu.

DiRT Rally 2.0 oyuncularının yayınlanacak bu yeni yamadan mutlaka yararlanmalarını öneririz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Dirt Rally 2.0 İçin İlk Güncellemeye Hazır Mısınız?" bu yazı 26 Şubat 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)