Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri

Blogolik Yazar tarafından 27 Kasım 2015 tarihinde yazılmıştır.

Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri

Türkiye’de 27 Kasım 2015 tarihinde vizyona giren Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri filmi bir kaç hafta daha vizyonda kalmaya devam edecek sizlerde sinemaya giderek filmi izleme şansını elde edebilirsiniz.Baş rollerini Müjdat Gezen , Şevket Çoruh , İlker Ayrık , Günay Karacaoğlu , Ahmet Saraçoğlu paylaştığı ve yönetmenliğini Müjdat Gezen yaptığı Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri adlı filmde bir yönetmenin diktatör Adolf Hitler’in hayatında ki esrarengiz olaylar anlatılıyor.

Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri Konusu
Filmde, Muammer Çetintaş adında bir yönetmen vardır ve bu yönetmen bir film çekmeye karar verir filmde Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri adlı bir film çekme sürecinde yaşadığı talihsiz ve komik olaylar anlatılıyor. Filmin yönetmen ve senaristi olan Müjdat Gezen, aynı zamanda baş rolde de kendisi oynuyor. Film içinde film biraz karmaşıkda gelse ilk başlarda özlediğinizde çok güleceksiniz.
Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri Fragmanı

3 sene önce yazılmıştır.
"Diktatör Adolf Hitler’in Hayatının Esrarengiz Yönleri" bu yazı 27 Kasım 2015 tarihinde saat 01:12 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 71 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)