Digiturk Modülü Kurulumu Nasıl Olur?

Blogolik Yazar tarafından 26 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Digiturk  Modülü Kurulumu Nasıl Olur?

Televizyon da ulusal kanallar dışında olan sinema kanalları, çeşitli müzik kanalları, spor kanalları, vs. birçok kanalın olduğu seçtiğiniz paketin içinde olan kanalları izlemek için Digiturk  satın alabilirsiniz. Digiturk  sayesin de birçok kanalı izleyebilirsiniz. Eviniz de Digiturk  seyretmek için Digiturk  bağlanması lazım. Bu bağlantı da Digiturk  Modülü aracılığı ile olmaktadır.

 

Eğer Digiturk  kullanıcısı olmaya karar verdi iseniz, Digiturk  modülü kurulumunu yetkili servise yaptırabilirsiniz. Yetkili servisin gelmesini beklemek istemiyorsanız bu işlemi kendiniz de yapabilirsiniz. Bunu nasıl yaparsınız? Digiturk  modülünü kurmak için televizyonun arkasın da bulunan CI + yuvasına modülü takıyorsunuz. Daha sonra da bu modülün içine Digiturk  kartını yerleştiriyorsunuz. Bu kadar basit bir işlemdir. Kendiniz de bu işlemi çok rahat yapabilirsiniz. İnternette de Digiturk  modülü kurulumu ile ilgili videolar vardır. Bu videoları da izleyebilirsiniz.

 

Digiturk  modülü ile ekstra bir uydu alıcıya gerek kalmadan, Digiturk  kullanabiliyorsunuz. Bu Digiturk  modülünü de kendiniz yukarı da yazdığımız gibi çok rahat bir şekilde kendiniz kurabilirsiniz. TV’nin arkasında ki CI + yuvasına modülü takıp arkasından taktığınız modülün içine Digiturk  kartını yerleştirmeniz modülün kurulumu için yeterli bir işlem. Bunları yaptıktan sonra Digiturk  izlemeye başlayabilirsiniz. Kendiniz kuramazsanız yetkili Digiturk  bayii gelip sizin için gerekli olan kurulumu yapacaklardır. Yalnız kendinizin kolaylıkla yapabileceğiniz bir işlemdir.

 

4 sene önce yazılmıştır.
"Digiturk Modülü Kurulumu Nasıl Olur?" bu yazı 26 Haziran 2016 tarihinde saat 12:01 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 248 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)