Diablo 3’e Oyun İçi Alışveriş Geliyor!

denizli tarafından 22 Şubat 2015 tarihinde yazılmıştır.

Diablo 3’ün heyecanla beklenen 2.2.0 yaması, oyun içi gerçek para ile alışveriş sistemini getiriyor. Sistem şimdilik sadece Asya sunucularına özel olacak.

Diablo 3’ün 2.2.0 yaması hakkında ilk bilgiler ortaya çıktığından beri Blizzard, data mining ile öğrenilen bütün yeni özelliklerin oyuna uygulanmayacağını açıkladı. Özellikle microtransaction’lar, yani oyun içinde gerçek para ile alışveriş yapabilme özelliği ilk önce Asya sunucularına gelecek.

Battle.net forumlarında açıklama yapan topluluk yöneticisi Brandy ‘Nevalistis’ Camel, yeni getirilecek ve gerçek para ile alınacak olan Platinium, zulayı büyütme, maksimum karakter sayısını arttırma, sürelitecrübe (XP) boost’ları ve yeni kozmetik eşyaların, Avrupa ve Amerika sunucularında -henüz- yayımlanmayacağını belirtti.

“Bir çok oyuncumuzun, microtransaction’un Diablo 3‘e eklemesi fikriyle ilgilendiğini fark ettik. Bu modeli bazı bölgelerde deneyecek olsak bile, şimdilik bu tarz satışların Avrupa ve Amerika sunucularına gelmesi konusunda bir planımız yok.”

Bu açıklamalar demek olmuyor ki, “kozmetik eşyalara daha kolay ulaşabileceğimiz bir arayüz” Avrupa ve Amerika sunucularına gelmeyecek. Arayüzün kendisi 2.2.0 yaması ile bizlerle olacak fakat gerçek para ile alışveriş için bir süre beklememiz gerekecek.

 

 

 

5 sene önce yazılmıştır.
"Diablo 3’e Oyun İçi Alışveriş Geliyor!" bu yazı 22 Şubat 2015 tarihinde saat 12:31 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 42 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)