Dheepan Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 30 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Dheepan Film Fragmanı izle
Türkiye’de 1 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan Dheepan filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Jesuthasan Antonythasan , Kalieaswari Srinivasan , Claudine Vinasithamby , Vincent Rottiers , Marc Zinga paylaştığı ve yönetmenliğini Jacques Audiard yaptığı Dheepan adlı filmde xxx anlatılıyor. 109 dakika sürecek olan bu Dram tarzında ki filmi 1 Ocaktan itibaren izleyebilirsiniz.

Dheepan Film Konusu
Özgürlük savaşçısı olan Dheepan (Jesuthasan Antonythasan) Sri Lanka’da yaşamaktadır.Tek amacı savaşın sürdüğü ülkesinden ayrılarak mutlu bir hayata kavuşmak. Gideceği ülkede kalabilmek için daha etkili olsun diye mülteci kampında tanıştığı bir kadın ile çocuğunu yanına alacaktır. Ölmüş bir ailenin kimliklerini alarak gerçek bir aileymiş gibi davranmaya başlarlar. Paris’e geldikten sonra uzun bir süre kalacak bir yer ve yeni “ailesine” bakabilmek için düzgün bir iş arayan kahramanımız. İş bulur, ancak her gün karşılaştığı “şiddet”, onun savaşta açılmış yaralarını tekrar kanatacaktır.Beğenerek izleyeceğiniz filmde dram konusu işlenmiş. Bir ailenin geçim mücadelesine tanık olacaksınız.

Dheepan Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Dheepan Film Fragmanı izle" bu yazı 30 Aralık 2015 tarihinde saat 01:32 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 72 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)