Deliha 2 Film Fragmanı Konusu

Blogolik Yazar tarafından 21 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Deliha 2

12 Ocakta vizyona girmeye başlayan ve vizyona girdikten sonra izlenme rekoruna koşan Deliha 2 filmi tüm izleyenlerinin beğenisini kazanıyor. Başrolünü Gupse Özay’ ın üstlendiği Deliha 2 filmi ayrıca Gupse Özay’ ın yazarlığını ve yönetmenliğini yaptığı ilk film olma özelliği taşıyor.

İlk filminde tamamen aşkı için savaşan Zeliha, bahsedildiği adıyla Deliha bu filmde kariyerlik hayalleri için savaşıyor. Her zaman ki gibi samimi ve deli dolu olan Deliha, Deliha 2 filminde aşçı olmak adına şık bir restoranda çalışmaya başlar. Fakat iş yerinde başına çeşitli dertler açan Deliha yine de kariyerlik hayallerinde kararlıdır. Yılmadan hayallerine kavuşmak için çabalar. Kariyerlik hayallerinde başarılı olup olmadığı da filmin geri kalanında saklı.

Her hali ile eğlenceli ve heyecanlı olan Deliha 2 filmi için mükemmel kelimesi dahi az kalır, sizlerde bu eğlence ve heyecan dolu filmi hiç vakit kaybetmeden seyretmelisiniz. Şimdiden iyi seyirler..

1 sene önce yazılmıştır.
"Deliha 2 Film Fragmanı Konusu" bu yazı 21 Ocak 2018 tarihinde saat 16:52 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 41 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)