Delibal Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 20 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Delibal Film Fragmanı izle
Çağatay Ulusoy’un merakla beklenen filmi Delibal nihayet vizyon için gün sayıyor. Türkiye’de 25 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Delibal filmi merakla bekleniyor.Baş rollerini Çağatay Ulusoy , Leyla Lydia Tuğutlu , Nazan Kesal , Hüseyin Avni Danyal , Laçin Ceylan paylaştığı ve yönetmenliğini Ali Bilgin’in yaptığı Delibal adlı filmde bir aşk hikayesi anlatılıyor. Romantik tarzında ki filmi 25 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Delibal Film Konusu
Çağatay Ulusoy çektiği başarılı dizi filmlerinden sonra sinemaya da başladı bakalım sinemada dizilerde olduğu gibi başarılı olabilecek mi. Baş rollerini Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun paylaştığı bu romantik filmde aynı üniversitede okuyan 2 öğrenci olan Barış ve Füsun’un birbirlerine aşık olacaklar ve  tutku dolu aşk hikayesine tanıklık edeceğiz. Filmin yönetmenliğini Ali Bilgin, senaristliğini ise Yıldırım Türker üstleniyor. Yılbaşı öncesinde 25 Aralık cuma günü vizyona giren filmi hafta sonu giderek rahatça izleyebilirsiniz.Filmi izledikten sonra görüşlerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz. İyi seyirler….
Delibal Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Delibal Film Fragmanı izle" bu yazı 20 Aralık 2015 tarihinde saat 15:21 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 95 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)