Death Stranding Hakkında İlk İzlenimler Ne Yönde?

Blogolik Yazar tarafından 10 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Yeni Death Stranding oyununa dair ilk izlenimler ortaya çıktı. Oyun beğenildi mi dersiniz?

Bu yılın en çok beklenen yapımlarından olan Kojima’nın yeni oyunu Death Stranding geçtiğimiz gün piyasaya sürüldü. Oyun çıkışından önce, oyuncuları zaten ikiye bölmüştü. Çıkışından sonra da oyuncuları ikiye böldü. Sevenler ve nefret edenler olarak.

Oyunu sevip sevmemek tabii ki kişiden kişiye göre değişir ancak Kojima’nın farklı bir şey denediğini kimse inkar edemez. Oyunun inceleme siteleri tarafından, inceleme puanları 1 Kasım’da paylaşılmıştı. Metacritic ortalaması şu anda 83.

Oyuncuların vermiş olduğu puanların ortalaması ise 6.9. Toplamda 5241 oy bulunuyor şu an ve sevmeyenlerin genel olarak sebebi, oyunun “kargo simülasyonu” olması. Sevenlerin yorumu ise, hikayesinin çok güzel olması ve farklı bir şey oynuyor olmak. Bu da açıkçası bir oyunun iyi olması için başlı başına bile yeterli.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Death Stranding Hakkında İlk İzlenimler Ne Yönde?" bu yazı 10 Kasım 2019 tarihinde saat 13:17 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)