Death Stranding Erişim Sürecine Giriyor!

Blogolik Yazar tarafından 7 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Death Stranding yapımının erişime açılmasına artık çok az bir süre kaldı. İşte detaylar…

Oyun yarın PlayStation 4 sahipleri için erişime açılacak. Dijital olarak ön sipariş veren oyuncular oyuna Türkiye saati ile 15.00’da erişime açılacak. Oyunun tanıtım yazısını ve çıkış fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima’dan, başrollerinde Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux ve Lindsay Wagner’in yer aldığı, PlayStation 4 için yepyeni ve çığır açacak bir açık dünya aksiyon macera tecrübesi.

Yakın gelecekte, gizemli patlamalar dünyayı sarstı ve Ölüm Kıyısı olarak bilinen bir dizi doğaüstü olaya neden oldu. Topraklara musallat olan öteki dünyaya ait yaratıklar ve kapıda bekleyen kitlesel yok oluş karşısında Sam Porter Bridges, mahvolmuş topraklar boyunca yolculuk etmeli ve insanoğlunu kapıdaki felaketten kurtarmalı.

Bakalım oyuncular Death Stranding deneyimi hususunda memnun kalacaklar mı? Bunu yarın göreceğiz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Death Stranding Erişim Sürecine Giriyor!" bu yazı 7 Kasım 2019 tarihinde saat 19:51 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)