Dead Cells, iOS Platformuna Göz Kırptı

Blogolik Yazar tarafından 7 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Sevilen oyunlardan Dead Cells, bu yaz iOS için de çıkışını gerçekleştirecek. Böylece iOS kullanıcıları oyunu oynayabilecek.

Motion Twin’in başarılı oyunlarından birisi olan Dead Cells bilgisayar oyuncuları tarafından Steam’de ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilmişti. İlerlemeye dayalı bir oyun olan Dead Cells’de oyuncular benzersiz bölümlerde ilerlemeye çalışırken karşılarına çıkan düşmanları etkisiz hale getiriyor, engelleri aşıyor ve bölüm sonuna ulaşıyorlardı. Her bölüm sonrası daha zorlu içeriklerin bizi karşıladığı yapım geçtiğimiz yıl mobil platform oyuncuları için de duyurulmuştu.

Hem Android hem de İOS platformu oyuncuları için geçtiğimiz yıl sonlarına doğru duyurulan oyun hala net bir çıkış tarihine kavuşmadı. Bugün GamingBolt’un haberi ile gündeme gelen oyunun yaz ayları içerisinde İOS platformu oyuncuları için lansmana çıkacağından söz ediliyor.

Oyunun İOS platformuna yaz aylarında geleceği belirtilirken Android platformu konusunda hala bir bilgi yok. Önümüzdeki günlerde bu konuda da bir gelişme yaşanması bekleniyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Dead Cells, iOS Platformuna Göz Kırptı" bu yazı 7 Mayıs 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)