DayZ Oyunu Kısıtlı Bir Süre Geçerli Olmak Kaydıyla Ücretsiz Oldu

Blogolik Yazar tarafından 16 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

DayZ oyununu oynamak isteyip fırsat bulamayanlar veyahut ilk kez duyup ilgisini çekenler için önemli bir haberimiz var! Oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu. Kampanyanın adresi ise Steam.

Bohemia Interactive ekibi, DayZ için yepyeni bir haber ile karşımıza çıktı. Bildiğiniz üzere DayZ, Steam platformu üzerinde tam çıkışını gerçekleşti ve bu çıkış, oyunun oyuncularla buluşması üzerinden geçen 5 yılın ardından gerçekleşti. 5 yıl süren Erken Erişim aşamasının ardından bizlere sunulan DayZ, şimdi de bir süre boyunca bütün oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor. Fakat, sadece kısa bir süreliğine olduğunu da aklınızdan çıkarmamanızda fayda var.

Haberimizde, sizlerle DayZ’nin ücretsiz olarak bir süre boyunca oynanabilir olduğundan bahsetmiştik fakat tam tarih vermedik henüz. DayZ, Steam platformu üzerinde 17 Aralık 2018 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde oynanabilir durumda. Eğer onca yılın ardından hala DayZ oynama ve deneme fırsatınız olmadıysa, Bohemia Interactive ekibinin Steam platformu üzerinde sunmuş olduğu bu fırsatı kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Steam’de bu tarz kampanyaların sık sık gerçekleştirildiğini de belirtelim.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"DayZ Oyunu Kısıtlı Bir Süre Geçerli Olmak Kaydıyla Ücretsiz Oldu" bu yazı 16 Aralık 2018 tarihinde saat 13:48 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 39 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)