DayZ İçin Yeni Livonia DLC’si Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 4 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

DayZ oyununa dair önemli bir gelişme yaşandı. Oyun için yeni Livonia ek paketi çıkış yaptı.

Steam’de 99.99 TL fiyat etiketi eşliğinde satışlarına devam eden DayZ içeriğini de genişletmeye devam ediyor. 2018’da lansmana çıkan yapım günümüze kadar sayısız güncelleme aldı. İlk içerik genişlemesini geçtiğimiz ay duyuran yapım bu genişlemenin adını Livonia olarak lanse etmişti. Yapım dün gece oyuncuların beğenisine sunuldu.

29.99 TL fiyat etiketine sahip olan Livonia oyunun ilk genişleme paketi olma özelliğine sahip. DayZ için yeni bir harita olan Livonia, oyunculara yepyeni hayatta kalma ortamları sunuyor. 60 oyuncuya kadar destek veren yeni harita 163 metre karelik bir alana sahip. Saatler boyunca keşfedilebilir içeriklere ev sahipliği yapan yeni harita da oyuncuları daha zorlu şartlar bekliyor olacak.

Çeşitli manzaraların da yer aldığı Livonia’da saklanabilecek birçok alan da karşımıza çıkacak. Yoğun ormanların, daha fazla gelişmiş alanların, dolambaçlı nehirlerin, sakin göllerin ve bulanık bataklıkların yer aldığı Livonia haritası 29.99 TL fiyat etiketine sahip. Oyun bu uygun fiyatıyla çok sayıda oyuncuya ulaşabiliyor.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"DayZ İçin Yeni Livonia DLC’si Çıktı" bu yazı 4 Aralık 2019 tarihinde saat 16:10 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)