Days Gone 30 Saatin Üzerinde Bir Oynanış Deneyimi Sunacak

Blogolik Yazar tarafından 6 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Days Gone oyununun tahmini oynanış süresine ilişkin önemli bir bilgi ortaya çıktı. İşte detaylar…

PlayStation 4 platformunun en çok beklenen oyunlarından birisi olan Days Gone hakkında en ufak bir gelişme olunca adeta yer yerinden oynuyor. Sony tarafından PlayStation 4 oyuncularına sunulacak olan yapım 4K olarak oynanabilecek. Zombilere karşı mücadele edeceğimiz yapımda birbirinden farklı yardımcı karakterler de yer alacak. Oyunun çıkışa yaklaştıkça detaylar hakkında daha fazla bilgi de gelmeye devam ediyor.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Days Gone yaklaşık 30 saatlik bir oynanabilir süreye sahip olacakmış. Oyundaki kampanya modunu kapsayacak olan bu süre de sinematik anlamda oldukça doyurucu bir içerik bizleri bekliyor olacak. Sonu gelmeyen zombiler, birbirinden tehlikeli görevler, farklı silah türleri ve daha saymadığımız onlarca ekipman oyun içerisinde yer alacak.

Deacon St. John isimli bir ganimet avcısını canlandıracağımız yapımda pek çok sürpriz de yine bizi karşılayacak. Artık oyuncular tabiri caizse dört gözle Days Gone’un gelmesini bekliyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Days Gone 30 Saatin Üzerinde Bir Oynanış Deneyimi Sunacak" bu yazı 6 Mart 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)