Dauntless Oyuncu Sayısı 4 Milyonu Geçti Bile

Blogolik Yazar tarafından 25 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Dauntless yapımı 4 milyonun üzerinde oyuncu sayısına ulaştı.

2018 yılında oldukça güzel gelirler elde eden Dauntless günümüzde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Phoenix Labs tarafından Unreal Engine oyun motoru üzerinde geliştirilen yapım, daha önce resmi web sitesi üzerinden dağıtılıyordu. Geçtiğimiz aylarda Epic Store üzerinde yayınlayacağı duyurulan yapım, şuanda Epic Store üzerinde tamamen ücretsiz olarak dağıtılmaya devam ediyor.

Dünyanın bir ucunda hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz oyunda bir avcı olarak topraklarımıza bela olan Behemoth’ları avlamaya çalışacak, onları etkisiz hale getirerek yaşamaya devam edeceğiz. Dileyen oyuncular milyonlarca oyuncunun yer aldığı bir atmosfer de eşli olarak kendilerini geliştirebilecekler.

Oyuncular çeşitli zırhlar yaparak kendilerini koruyacak, ölümcül silahlar yaparak dev canavarları etkisiz hale getirmeye çalışacaklar. Düzenli güncellemeler alarak oyunculara dönemlik etkinlikler sunan oyunda sürekli genişleyen bir açık dünya yer alıyor.

Oyun hali hazırda Epic Store üzerinde yayınlanmaya devam ediyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Dauntless Oyuncu Sayısı 4 Milyonu Geçti Bile" bu yazı 25 Mayıs 2019 tarihinde saat 01:16 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)